E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Newborn

Sot nis ngjyrosja e NEWBORN

Ideatori i monumentit NEWBOR, Fisnik Ismaili i ka ftuar sot të gjithë qytetarët që pasi të kenë votuar, të dalin para monumentit NEWBORN dhe ta ngjyrosin shuplakën me njërën nga ngjyrat e ushtrisë dhe ta vendosin në monument. Sipas tij,...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...
- Advertisement -