E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Mural

Nxënësja bashkë më profesorin e saj realizuan mural brenda shkollës “Hajdar Dushi”, në Gjakovë

Bashkëpunimi në mes të profesorit dhe nxënëses së tij solli ngjyra dhe një pamje të re brenda mureve të gjimnazit ‘Hajdar Dushi’ në Gjakovë. Puna e të dyve bashkë solli muralin me imazhin e duarve që i zgjaten njëra...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...
- Advertisement -spot_img