E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Muharrem Fejza

Komuna e Prishtinës do të fillojë rindërtimin e rrugës “Muharrem Fejza”

Komuna e Prishtinës ka nënshkruar kontratë për rindërtimin e rrugës “Muharrem Fejza”, që njihet si në ndër rrugët më mëdha dhe më të frekuentuara në Prishtinë. Lajmin e ka publikuar vet kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti. Ky është postimi...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -