E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Mozzik

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ‘ngacmohen’ në komente të rrjete sociale

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik janë duke u bërë temë në çdo faqe rozë. E gjithë kjo, për shkak të faktit se edhe pse të ndarë, ata nuk po lënë vend në botë duke shëtitur së bashku. Së fundmi ata...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Kur kanë 3 vajza duan një djalë”/ Gjinekologia zbulon cilat gra kryejnë më shumë aborte selektive

Mjekja e njohur obstetër-gjinekologe, Enriketa Kroi foli për abortet selektive duke thënë se bëhen më së shumti nga gratë...
- Advertisement -