E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Moti

Mot pranveror, temperatura deri në 17 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se kjo javë do të jetë me mot kryesisht pranveror. Kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të lartë atmosferik. Mëngjesi i së hënës do të...

Javë me mot pranveror

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se java e fundit e muajit shkurt do të karakterizohet me mot kryesisht pranveror. IHK njofton se kjo situatë e krijuar meteorologjike vjen si rezultat i masave të fuqishme ajrore me presion të...

Sot, mot me diell dhe vranësira

Instituti Hidrometeorlogjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot mbi në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira. Sipas IHK, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -3 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...
- Advertisement -