E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Miza

Rreziku që vjen nga mizat që prekun ushqimin

Mjafton që miza të prekë një herë ushqimin, dëmi është i pakthyeshëm. Deri më tani kemi menduar se mizat që prekin ushqimin nuk janë të dëmshme por vetëm bezdisëse. Por studimet konfirmojnë se rreziqet shëndetësore që i kanosen njeriut nga konsumi...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...
- Advertisement -spot_img