E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

mitur

Viti: Bashkëjetoi me vajzën e mitur të cilën e rrahu derisa e bëri për spital

Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është raportuar se një viktimë femër e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, bashkëshorti i saj dhe me vendim të prokurorit, i njëjti...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...
- Advertisement -