E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Mitrovica

Prokuroria e Mitrovicës nis mbledhjen e informatave për hyrjen e vaksinave anti-Covid në veri

Prokuroria e Mitrovicës ka nisur mbledhjen e informatave për mënyrën dhe sa doza të vaksinës kanë hyrë në veri dhe përmes cilave rrugë kanë hyrë ato. Kryeprokurori I Prokurorisë Themelore të Mitrovicës, Shyqri Syla përmes telefonit ka konfirmuar për Kohën...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Vdes infermierja pasi ishte vaksinuar me AstraZeneca në Austri

Një infermiere ka ndërruar jetë, ndërkohë një tjetër është duke marr trajtimin mjekësorë në Spitalin e Përgjigshëm të Vjenës...
- Advertisement -