E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Minjtë

“Zhduken” njerëzit, Londra pushtohet nga minjtë

Ndërkohë që Londra është nën bllokim për shkak të koronavirusit, minjtë kanë gjetur terren të shkëlqyeshëm për të patrulluar në koshat e plehrave dhe oborret e banesave periferike. CNN raporton se lëvizja e minjve është bërë më e dukshme...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img