E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Minerale

Guri tanzanit, njё gur i rrallё qё shkёlqen

Me siguri iu ka rastisur tё shihni gurё tё tillё, por si do t’i quanit ata? Tanzaniti është një zbulim relativisht i fundit, ndёrsa gjindet në vetëm një vend në botë, nё Kodrat Merelani të Tanzanisë, ku edhe rrjedh emri...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...
- Advertisement -spot_img