E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

milano

Motra e Dua Lipa ishte në shfaqjen GCDS Fall 2021 në Milano Fashion

Motra e vogël e Dua Lipa sapo tronditi pistën për shfaqjen GCDS Fall 2021 në Javën e Modës në Milano. Të enjten, Rina Lipa hapi koleksionin e frymëzuar nga ushqimet në një minidreshë të gjelbër së bashku me aktoren...

Serie A, Milani dominoi në vitin 2020

Milani ka dominuar në Serie A në vitin 2020, duke koleksionuar 79 pikë në 35 ndeshje, me Juventusin që renditet vetëm i katërti pas Interit dhe Atalantës. Stefano Pioli ka ndihmuar Kuqezinjtë që të ngjiten në krye të Serie A...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -