E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Mercedes

Mercedes-AMG GLS 63 vs BMW Alpina XB7, “bishat” përballen me performancë

2021 BMW Alpina XB7 ( 179,900 euro) dhe 2021 Mercedes-AMG GLS63 ( 174,450 euro), janë këtu për t’i treguar botës se mund t’i keni të gjitha. Me 3 rreshta, 600+ kuaj fuqi dhe etiketat e çmimeve në 6 shifra, këto...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Netanyahu i dërgon letër Kurtit: Të pres në Izrael për ta inauguruar Ambasadën në Jerusalem

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu, në letrën e tij që i ka shkruar kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,...
- Advertisement -