E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

mëngjes

Pogaçe turke e mbushur me djathë: Aromë e cila zbukuron çdo mëngjes!

Një kafjall i mrekullueshëm dhe i shijshëm për gjithë familjen Përbërësit: – 2 lugë të vogla sheqer; – 10 g tharmë të thatë; – 200 g miell të bardhë; – 100 g miell integral; – një lugë e vogël kripë; – 30 ml vaj; – 1 vezë; –...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...
- Advertisement -