E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Marco Asensios

Statistikë magjike për yllin e Real Madridit: 27 minutat e arta të Marco Asensios

Real Madrid është mësuar të jetojë nëpër ndeshje të ngushta këtë sezon, por në dy ndeshjet e fundit ata dhanë një lehtësim duke fituar me një diferencë prej dy golash, dhe në ato dy ndeshje ka qenë Marco Asensio...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img