E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Manuel Neuer

Neuer ky xhoker i Bayernit, lehtazi zëvendëson lojtarët në fushë

Pozicioni më kryesor në futboll është ai portierit, megjithatë duket se klubi bavarez ka një ‘portierlojtar’ që mbron portën e tyre Ajo që bie në sy tek portieri gjerman është se shpesh merr guximin dhe provon fatin edhe si lojtar...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...
- Advertisement -