E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Manchester United

Tërhiqet shorti i FA Cup, Man Utd përballë Liverpoolit

Sot është tërhequr shorti për raundin e katërt në FA Cup, ku spikat një duel tejet interesant. Dy rivalët e sivjetmë për titull, Manchester United dhe Liverpool do të përballen mes vete qysh në raundin e katërt. Short i lehtë ishte...

Man United konkurent per titull me Liverpoolin ne Premier League – thote legjenda Roy Keane

Roy Keane beson se Manchester Unitedi është në gjendje ta sfidojë Liverpoolin në garë për titull në Premierligë, duke thënë se djajtë e kuq janë skuadra më e mirë në ligë pas kampionit në fuqi. Ish-kapiteni i Man United Keane...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...
- Advertisement -