E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Manchester City

Manchester City e “shkel” Tottenhamin

Manchester City ka vazhduar me formë fantastike duke e mposhtur Tottenhamin me rezultat 3:0, në ndeshjen derbi në kuadër të javës së 24-të në Premierligë. Fillimisht Rodri shënoi nga pika e bardhë në minutën e 23-të, e që ishte rezultati...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -