E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Man City

Aguero ‘pushton’ ballinat e mediave evropiane – katër gjigantë futen në garë për shërbimet e tij

Sipas mediave evropiane, Juventusi, Interi, Barcelona dhe Paris Saint-Germain janë futur në garë për transferimin e Sergio Agueros. Kontrata e sulmuesit 32-vjeçar skadon në fund të këtij edicioni dhe sipas asaj që raportohet, Zonja e Vjetër dhe Nerazzurët kanë filluar...

Arsenal 0-1 Manchester City, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Manchester City e ka mposhtur Arsenalin me rezultat 1-0 në kuadër të javës së 25-të në Ligën Premier. Golin e vetëm në këtë takim e realizoi Raheem Sterling nga një asistim i Ryad Mahrezit. Citizens ishin më të mirë në fushë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...
- Advertisement -