E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

Majlinda Kelmendi

Majlinda Kelmendi fiton medaljen e bronztë në Grand Slamin e xhudos në Tel Aviv

Kampionia olimpike, Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e bronztë në Grand Slamin e xhudos në Tel Aviv. Në luftë për medalje të bronztë, xhudistja pejane është dashur të takohet me belgen Charline Van Snick. Por Van Snick nuk u paraqit...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -