E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lukaku

Interi thuhet se duhet të shesë yje gjatë verës, vendoset çmimi i Lukakut

Interi thuhet se duhet të shesë një ose dy nga lojtarët më të mirë gjatë verës dhe emri më i përfolur është ai i sulmuesit Romelu Lukaku, i cili thuhet se tani ka një çmim të vendosur prej 120...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img