E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Luani

Përdorën 685.520 copëza të Lego për figurën e luanit, 3.000 orë pune, peshon 1.520 kilogramë

Një video mbresëlënëse është publikuar këto ditë, që tregon se si me mijëra copëza të Lego krijohet një luan gjigant lodër. Luani është bërë nga 685.530 copëza të Lego, e mbi 15 punëtorëve të palodhshëm u janë dashur 3,000 orë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img