E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Loredana

Loredana dhe Mozzik vazhdojnë të ‘ngacmohen’ në komente të rrjete sociale

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik janë duke u bërë temë në çdo faqe rozë. E gjithë kjo, për shkak të faktit se edhe pse të ndarë, ata nuk po lënë vend në botë duke shëtitur së bashku. Së fundmi ata...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

E konfirmon Abdixhiku: Po, do të jem kandidat për kryetar të LDK-së

Lumir Abdixhiku do të jetë kandidat për kryetar të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Kështu ka njoftuar vet ai përmes një...
- Advertisement -