E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lopa

75 dollarë për të përqafuar lopën

Përqafimet me lopët janë cilësuar si një mënyrë e re relaksi përgjatë pandemisë dhe amerikanët kanë paguar deri në 75 dollarë në orë për një seancë përqafimi me kafshët e fermës. Fermat, në thuajse të gjithë Amerikën, po ofrojnë këtë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Nё serialin “How I Met Your Mother” tani kёrkohet tё dihet se kush ёshtё babai

Seriali vazhdues i ‘How I Met Your Mother’ me protagonisten Hilary Duff do tё bёhet me titullin "How I...
- Advertisement -spot_img