E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Liverpool

Evertoni mori fitoren e parë në “Anfield Road” që nga viti 1999 – Liverpooli drejt rekordeve negative

Everton thelloi problemet e Liverpoolit në luftën e tyre për të mbrojtur titullin e kampionit në Ligën Premier. Evertoni fitoi me rezultat 2-0 në Anfield, që ishte herë e parë që nga viti 1999, ku në atë botë kishin fituar...

Tërhiqet shorti i FA Cup, Man Utd përballë Liverpoolit

Sot është tërhequr shorti për raundin e katërt në FA Cup, ku spikat një duel tejet interesant. Dy rivalët e sivjetmë për titull, Manchester United dhe Liverpool do të përballen mes vete qysh në raundin e katërt. Short i lehtë ishte...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Fotografi e rrallë nga shkolla e parë shqipe në Korçë

Sot janë bërë plot 134 vjet që nga dita kur në qytetin e Korçës u hap Mësonjëtorja e Parë...
- Advertisement -