E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lira turke

Lira turke afër rënies historike pasi Erdogan shkarkoi guvernatorin e Bankës Qendrore

Lira turke ka pësuar rënie me afro 15% dhe është afër nivelit më të ulët historik. Reutersi shkruan se e gjithë kjo erdhi pasi presidenti i shtetit Rexhep Tayip Erdogan shkarkoi guvernatorin e Bankës Qendrore dhe ngjalli frikë për ndryshim...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Asambleisti i LVV-së bie pre e një fotografie të vjetër, e fshinë dhe kërkon falje

Asamblisti i Vetëvendosjes në Kuvendin e Prishtinës, Egzon Azemi ka shpërndarë një fotografi të cilin e ka quajtur “krim”. Fotografia...
- Advertisement -spot_img