E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lionel Messi

Pamja që mund t’iu kenë ikur: Messi e shmangu Kroosin si të ishte një kon stërvitës

Vitet kalojnë për Lionel Messi dhe karriera e tij po shkon drejtë përfundimit, mirëpo magjia e tij shfaq pamje sikur të ishte në ditët e tij më të mira. Edhe pse Barcelona pësoi humbje 2-1 si mysafir i Real Madridit...

Goli i javës në Ligë të Kampionëve, “Raketa” e Lionel Messit kundër PSG-së

Liga e Kampionëve ka dhënë çmimet e ndeshjeve kthyese. Çmimi për golin e javës e ka marr futbollisti Lionel Messi me “raketën” e tij kundër PSG-së. https://twitter.com/i/status/1372951249683951626 Ndërsa futbollisti i javës është zgjedhur mesfushori i Real Madridit, Luka Modric. Performanca e kroatit kundër...

Lojtarët e PSG-së marrin urdhër që të mos flasin hiç për Lionel Messin

Leandro Paredes thotë se Paris Saint-Germain i ka kërkuar atij që të mos flasë më për Lionel Messin në mes të spekulimeve të vazhdueshme për të ardhmen e super yllit të Barcelonës. Messi është duke u lidhur shumë me një...

M’fal Leo, m’fal: Messi nuk përmbahet ndaj tifozit derisa e zë e kuqja në semafor

Lionel Messi mund të jetë futbollisti më i mirë në botë, por ai ka treguar disa herë se nuk mund t’i përmbajë nervat e tij. Kjo i ka ndodhur edhe derisa po shkonte me veturën e tij në stërvitje....
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img