E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve zgjedh formacionin më të mirë të javës, shumë befasi në 11-she

Tifozët e faqes zyrtare të Ligës së Kampionëve kanë votuar tashmë duke zgjedhur formacionin më të mirë të kësaj jave. Gjatë të martës dhe mërkurës janë zhvilluar ndeshjet kthyese çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Të martën u zhvilluan dy ndeshje,...

Paratë që do t’i humbte Juventusi nëse dështon të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

Derisa ka mbetur jashtë garës për titullin e Serie A, të cilin e kishte fituar radhazi në nëntë sezonet e kaluara, Juventusi nuk e ka të sigurt as kualifikimin në Ligën e Kampionëve. Pas fitores së të mërkurës mbrëma ndaj...

Fund dramatik në Torino, Porto eliminon Juventusin nga Liga e Kampionëve

Juventus është eliminuar nga Liga e Kampionëve edhe pse ka mposhtur Porton me rezultat 3-2. Porto ka kaluar në çerekfinale falë fitores 2-1 në ndeshjen e parë.     Ndeshja e rregullt përfundoi me rezultat 2-1 në favor të Zonjës së Vjetër. Portugezët kaluan...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img