E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Lidl

Shpërthim në selinë e kompanisë Lidl në Gjermani, lëndohen disa punëtorë

Tre persona u plagosën në selinë e Lidl në Gjermani, kur një prej dërgesave shpërtheu. Policia bllokoi hyrjet në ndërtesën e administratës në Heilbronn dhe të plagosurit u dërguan me urgjencë në spital. Më shumë se 100 punëtorë u evakuuan nga...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -