E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Lideret

Lista: Ku do të votojnë liderët?

Partitë politike tashmë kanë publikuar oraret se kur do të votojnë kandidatët për kryeministër. Në ora 09:00 do të votojë kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj, ndërsa gjysmë ore më vonë voton kandidati i LDK-së për kryeministër, Avdullah Hoti. Në...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Bëhen ​10 vjet nga nisja e dialogut teknik Kosovë-Serbi

Bisedimet teknike në mes Kosovës dhe Serbisë, me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kanë filluar më 8 mars 2011. Deri te...
- Advertisement -