E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Liburn Aliu

PDK kërkon shkarkimin e Liburn Aliut

Betim Gjoshi nga Partia Demokratike e Kosovës ka kërkuar nga shkarkimin e Liburn Aliut nga pozita e ministrit të Infrastrukturës. Gjoshi në një postim në rrjetin social Facebook shkruan “Aliu, mos e bëj aktorin sikur nuk din asgjë për aktakuzën” Lexoni...

Prokuroria Themelore në Prishtinë thotë se Liburn Aliu ka qenë në dijeni se kundër tij është ngritur aktakuzë

Pas publikimit të lajmit se Ministri i Mjedisit dhe Infrastrukturës Liburn Aliu akuzohet për keqpërdorim detyre derisa ushtronte detyrën e Drejtorit të Drejtorisë së Urbanizmit në Komunën e Prishtinës, ka reaguar Prokuroria Themelore në Prishtinë. Parmës një njoftimi, PTh në Prishtinë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img