E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Leicester City

Klopp ‘sulmon’ VAR-in pas vendimit kontrovers në humbjen nga Leicester City

Jurgen Klopp mallkoi një tjetër vendim të diskutueshëm të VAR-it pasi pa ekipin e tij të Liverpoolit që pësoi një humbje 3-1 në Leicester City, ndërsa nuk hezitoi të thotë se goli i parë i vendasve ishte “pozitë e...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kosovari tenton të hyjë në Gjermani me pasaportë false, dënohet me 900 euro dhe kthehet mbrapa

Një person nga Kosova donte të hynte në Gjermani me pasaportë të falsifikuar prandaj u detyrua nga policia që...
- Advertisement -