E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Ledri Vula

Ledri dhe gruaja e tij Sara hapin instagramin e vajzes se tyre Poem Vula

Shtatë ditë më parë, reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, u bekuan me fëmijën e tyre të parë. Sara solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzoi me emrin super të veçantë, Poem Blu. Bebushja...

Pak ditë pasi u bë baba, Ledri kapet në shtrat me një modele

Disa ditë më parë Ledri Vula bëri të ditur lajmin se u bë baba për herë të parë.  Më pas, reperi i njohur ndau disa sekuenca nga kënga e re, të cilën do ta nxjerrë së shpejti në platformat dixhitale. Në një postim...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...
- Advertisement -