E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lamborghini Urus

Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Michael Hyssong, njeriu prapa kanalit në YouTube Street Speed ​​717, bëri një kërcim të madh pasi u hodh me Ram TRX mbi një lumë në fillim të vitit. Videoja ka grumbulluar gati dy milionë shikime në vetëm tre muaj, kështu...

Thyhet rekordi botëror në akull: Lamborghini Urus arrin shpejtësinë prej 300 km/orë

Lamborghini Urus vendosi një rekord të ri botëror të shpejtësisë në ngasjen e akullit. Rekordi u vendos në liqenin e ngrirë Baikal në Rusi, dhe Lamborghini SUV po garonte në sipërfaqen e akullt me ​​një shpejtësi prej 298 km /...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img