E shtunë, 19 Qershor, 2021
No menu items!
spot_img

Lamborghini Aventator

Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Michael Hyssong, njeriu prapa kanalit në YouTube Street Speed ​​717, bëri një kërcim të madh pasi u hodh me Ram TRX mbi një lumë në fillim të vitit. Videoja ka grumbulluar gati dy milionë shikime në vetëm tre muaj, kështu...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Ferrari SF90 vjen si frymëzim për atlete

Puma dhe Ferrari kanë një produkt të përbashkët. Emri i tij është ION F, dhe është një atlete e frymëzuar...
- Advertisement -spot_img