E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Lajçak

Lajçak me një tjetër reagim për hartën: Ja pse dialogu mes Kosovës e Serbisë është kaq i rëndësishëm

Emisari special i BE-së, për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka bërë edhe një tjetër koment në llogarinë e tij në twitter, ndërsa përmend rëndësinë e normalizimit të raporteve mes Prishtinës dhe Beogradit zyrtar. Kjo pas reagimeve të shumta që pasuan...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img