E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Labinot Tahiri

Labi jep 12 mijë euro për Thaçin, Veselin, Selimin dhe të tjerët

Këngëtari i njohur, Labinot Tahiri, ka njoftuar se jep nga 2 mijë euro për ish-krerët e UÇK-së që po gjykohen në Hagë. Ai bëri të ditur se nga 2 mijë euro do të deponohen të hënën në fondin e Hashim...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...
- Advertisement -