E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

La Liga

Fitorja e Levantes ndaj Atletico Madridit hap luftën për titull në La Liga

Goli i Jose Morales në pjesën e parë dhe një i vonë i Jorge de Frutos i dhanë Levantes fitore me rezultat 2-0 si mysafir i Atletico Madridit në “Wanda Metropolitano”. Vetëm tre ditë pasi mori një barazim kundër Atletico...

Barcelona fiton thellë ndaj Alavesit, Messi dhuron ‘magji’ me dy supergola

Barcelona ka triumfuar me rezultat të thellë 5-1 në shtëpi ndaj Deportivo Alavesit në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në La Liga. Katalunasit kanë vazhduar serinë e fitoreve, duke triumfuar në Camp Nou dhe duke u ngjitur...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...
- Advertisement -