E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Kylian Mbappe

Kylian Mbappe i lë shumë pas Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon me arritjet e tij kur ata kishin të njëjtën moshë në Ligën e...

Kylian Mbappe është shumë më i mirë se Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kur ishin në të njëjtën moshë, ndërsa rekordet i tij në Ligën e Kampionëve të lënë pa frymë. Ylli i ri i PSG, ishte i mahnitshëm në...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -