E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

kuvendi

Rezultatet e dy analistëve që iu bashkuan PDK-së, njëri nga ta pritet të jetë jashtë Kuvendit

Në mesin e 19 deputetëve të Partisë Demokratike të Kosovës, të cilët bazuar në rezultatet momentale të kandidatëve do të sigurojnë ulëse në kuvend, pritet të jetë edhe Ardian Kastrati, profesori universitar. Kastrati, i cili u bë i njohur më...

Ultimatumi ndaj Hotit, Lista Serbe bojkoton edhe mbledhjen e Qeverisë

Ka nisur mbledhja e Qeverisë së Kosovës e ftuar nga kryeministri Avdullah Hoti. Megjithatë, në këtë mbledhje nuk janë duke marrë pjesë përfaqësues të Listës Serbe. Në këtë mbledhje nuk kanë shkuar Zëvendëskryeministri Goran Rakiq dhe ministri për Kthim dhe Komunitete,...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht...
- Advertisement -