E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kurt Cobain

Nё kujtim tё ikonёs sё muzikёs “grunge” Kurt Cobain

Më 8 prill 1994, ylli i rokut Kurt Cobain i grupit Nirvana u gjet i vdekur në shtëpinë e tij në Seattle, Washington, me shenja të freskëta injeksioni në të dy krahët dhe me një plagë fatale në kokë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img