E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kryqëzimet

Kalimi në kryqëzim në të njëjtat kushte: Kush duhet të lëvizë i pari?

Kush mund të vozitë i pari dhe kush duhet të presë? Shumicën e herëve kjo rregullohet qartë, me krahun e djathtë. Por ekziston një përjashtim: kryqëzimi i të njëjtit rang, ku janë vendosur katër vetura.  Kryqëzimet shpesh janë të rregulluara ...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img