E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

kontratë të dëmshme

Haxhiu: Secili dyshim për kontratë të dëmshme duhet të adresohet dhe përgjegjësit duhet të dalin para drejtësisë

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu ka thënë se çfarëdo veprimi i policisë dhe prokurorisë me qëllim të zbardhjes së veprimeve të dyshimta korruptive në ndërmarrjet publike por jo vetëm, është i mirëseardhur. Haxhiu ka theksuar se “secili dyshim për kontratë...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...
- Advertisement -spot_img