E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Komuna e Prishtinës

Komuna e Prishtinës do të fillojë rindërtimin e rrugës “Muharrem Fejza”

Komuna e Prishtinës ka nënshkruar kontratë për rindërtimin e rrugës “Muharrem Fejza”, që njihet si në ndër rrugët më mëdha dhe më të frekuentuara në Prishtinë. Lajmin e ka publikuar vet kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti. Ky është postimi...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -