E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve

KQZ, Elezi: Vendvotimet janë hapur me kohë, procesi po vazhdon normalisht

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi në konferencën e parë për media në ditën e zgjedhjeve tha se të gjitha qendrat e votimit janë hapur me kohë dhe procesi është duke vazhduar normalisht. Elezi theksoi se me kohë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...
- Advertisement -