E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Kida

Kida vjen plot stil dhe me poza joshëse në fotosesionin e ri

Kida ka pozuar me mjaft stil në setin e ri fotografik.   Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është ndër më të pëlqyerat nga publiku shqiptar, shkruan lajmi.net. Kida është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Qeveria Britanike i konfirmon Dhomës Britanike të Tregtisë në Shqipëri mbështetjen me vaksina për vendet e Ballkanit perëndimor(DOKUMENTI)

Anëtarja e Parlamentit britanik Wendy Morton, njëherazi edhe Ministre për Fqinjësinë Europiane, i është përgjigjur me nota optimiste Presidentit...
- Advertisement -