E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Kiana Kryeziu

Për herë të parë në histori, Kosova fiton medalje ndërkombëtare në skijim

Skitarja Kiana Kryeziu ka fituar medaljen e argjentë në disiplinën sllallom, në garën e Kolashinit që u mbajt sot në Mal të Zi. 17 vjeçarja ka shkruar historinë duke i sjellur Kosovës medaljen e parë nga arena ndërkombëtare në skijim.     Vendin...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img