E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

keshilli gjyqesor

KGJK për ditën e zgjedhjeve angazhon 30 gjyqtarë

Fatime Dërmaku nga Këshilli Gjyqësor i Kosovës ka bërë të ditur se KGJK është mobilizuar për këtë proces zgjedhor. Ajo ditë më parë ka njoftuar se KGJK ka angazhuar 30 gjyqtarë në nivel vendi për ditën e zgjedhjeve të cilët...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...
- Advertisement -