E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Kërcim

Çifti i moshuar kërcen me shpirt të plotë

Në një video që është bërë virale në mediat sociale, një çift i moshuarish kërceu me shpirt të plotë. Interneti e donte atë. Një video e një çifti të moshuarish duke kërcyer me shpirt të plotë ka bërë përshtypje në...

Djali kërcen me veturën e tij mbi një rrjedhë lumi

Gjuetia për klikimet në YouTube ka pasojat e veta. Me më shumë se 1.1 milion abonentë, kanali Street Speed ​​717 është një nga kanalet më të suksesshme midis kanaleve të lidhura me makinat. Videot e tij zakonisht përfshijnë abuzimin e një...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Policia e Kosovës, KFOR-i me helikopterë, Forca e Sigurisë së Kosovës dhe njësitë tjera relevante janë në Shtupeq të...
- Advertisement -spot_img