E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Katar 2022

Suedia dhe Ibrahimovic mbajtën stërvitjen e fundit në ‘Fadil Vokrri’, gati për përballjen me Kosovën

Përfaqësuesja e Suedisë ka mbajtur stërvitjen e fundit pasditen e sotme (e shtunë) në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë dhe është gati për ndeshjen e nesërme ndaj Kosovës në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës “Katar 2022”. Dardanët...

Griezmann shënon një supergol ndaj Ukrainës

Kombëtarja e Francës ka gjetur golin e parë në ndeshjen kualifikuese të Kupës së Botës “Katar 2022” ndaj Ukrainës, e vlefshme për Grupin D. Është sulmuesi Antoine Griezmann, i cili ka shënuar për epërsinë 1-0. Goli i Griezmannit erdhi në minutën...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img