E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Kashta

Donin të bënin një video për TikTok, dy nxënëse ruse i vunë flakën gati 200 tonë kashte

Dy vajza në Rusi i vunë flakën gati 200 tonë kashte, duke shkaktuar dëme të mëdha, ndërsa përpiqeshin të bënin një video për TikTok. Sipas medieve të huaja, rreth 195 ton kashtë u tha se ishin djegur në zonën rurale...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Policia e Kosovës, KFOR-i me helikopterë, Forca e Sigurisë së Kosovës dhe njësitë tjera relevante janë në Shtupeq të...
- Advertisement -spot_img